Alkanlar Şirketler Grubu

1967 tarihinde ilk firmasını kuran grubumuz, büyüyen ve gelişen Türkiye şartlarında, her geçen gün daha fazla kitleye hitap ederek, Türk Elektrik ve Aydınlatma sektörünün gelişmesinde ve Türkiye ihracatının artmasında sektörde rol oynayan öncü firmalar arasında yer almıştır. 

 

Markalaşma yönündeki, yenilikler ve teknolojik yatırımlarla, Dünya çapında saygın Türk markaları arasına girmeyi ve sektöründe dünyaca ünlü olan firmaların teknolojilerini Türkiye piyasasına arz ederek, Türk Elektrik-Aydınlatma sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak başlıca misyonlarımız arasında yer almaktadır.

 

Kuruluş tarihinden bu yana yaptığı yatırım ve yeniliklerle kurduğu, ALKANLAR ELEKTRİK SAN. VE TİC. A.Ş., ALKANLAR DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., ALKAN KABLO VE ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ, MELTEM GRUP PAZARLAMA SATIŞ VE DAĞITIM HİZM. LTD. ŞTİ, AK AYDINLATMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ., ve LEDRAM AYDINLATMA ELK. ELKTR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., firmalarıyla vizyonunu geliştirerek, Alkanlar Şirketler Grubunu oluşturmuştur.

 

Grup; PHILIPS, LEDVANCE, OSRAM, SIEMENS, GENERAL ELEKTRİK, LEGRAND, SCHNEIDER, HES KABLO, VİKO by PANASONIC, ENTES, HCS, vb. gibi, Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen firmalarına yıllardır partnerlik etmekte ve bu firmaların ürünlerini ve ithal/imal ettiği ürünleri olan ALKAN KABLO, LEDRAM LIGHTING, AKLIGHT AMPÜL VE ARMATÜR, ALKAN - ALKIM ELEKTRİK MALZEMELERİ markalarını, 5000’e yakın müşterisi aracılığı ve Türk sanayisine arzını gerçekleştirmektedir.

 

 


Bülten

Kampanyalardan haberdar olmak için mail adresinizi ekleyiniz.